oktober 14, 2026
Zangeres Angela zal voortaan schitteren met de juwelen van Victoria, dankzij een samenwerking tussen MCS en het juwelenmerk. De overeenkomst kwam tot stand via Kaatje en Jan Despieghel Gallein uit Oostnieuwkerke. Tijdens optredens van MCS zal telkens een Victoria-stand aanwezig zijn waar bezoekers de juwelen kunnen kopen.

Een nieuwe samenwerking die glanst

Dat men bij MCS niet stilzit, blijkt eens te meer uit hun recente samenwerking met Victoria, het bekende juwelenmerk dat elegantie en uitstraling centraal plaatst. Vanaf nu zal zangeres Angela niet enkel de podia vullen met haar krachtige stem, maar ook schitteren dankzij de stijlvolle juwelen van Victoria. De overeenkomst werd bezegeld onder het toeziend oog van Kaatje en Jan Despieghel Gallein, sectorverantwoordelijken uit Oostnieuwkerke bij Staden, die een belangrijke rol speelden in het tot stand komen van deze samenwerking.

Een stralende combinatie van stijl en talent

De samenwerking brengt twee werelden samen die elkaar moeiteloos aanvullen: muziek en mode. Terwijl Angela’s stem publiek en podia in vervoering brengt, zullen de zorgvuldig uitgekozen juwelen van Victoria haar optreden visueel versterken. Volgens MCS is dit partnerschap een logische stap in de groei van de artieste. De organisatie benadrukt dat niet alleen Angela, maar ook haar fans kunnen meegenieten van deze samenwerking.

Tijdens de optredens die door MCS worden georganiseerd, zal telkens een Victoria-stand aanwezig zijn waar bezoekers de kans krijgen om de juwelen te bekijken én aan te schaffen. Op die manier wordt de beleving van Angela’s muziek tastbaar gemaakt, een herinnering die verder reikt dan het moment zelf.

Victoria’s betrokkenheid in de entertainmentwereld

Het juwelenmerk Victoria is geen onbekende in de wereld van glamour en podiumlicht. Het bedrijf ondersteunt al jaren diverse initiatieven in de Belgische showwereld en is ook sponsor van Miss & Mister Belgium. Met de samenwerking rond Angela versterkt Victoria zijn aanwezigheid binnen de muziekscène.

Kaatje en Jan Despeghel Gallein tonen zich tevreden over het resultaat: “We zijn trots dat we Angela kunnen laten schitteren met onze collecties. Ze belichaamt de energie en stijl die Victoria wil uitstralen.”

Een dankwoord van MCS

Binnen MCS heerst grote tevredenheid over deze samenwerking. Het team spreekt hun oprechte dank uit aan Kaatje en Jan Despeghel Gallein voor hun inzet en vertrouwen. Dankzij hun bemiddeling krijgt Angela niet enkel een nieuw podiumaccessoire, maar ook een extra dimensie in haar artistieke presentatie.

De samenwerking markeert een nieuw hoofdstuk in de groei van zowel MCS als Victoria. Voor Angela zelf betekent dit een bevestiging van haar positie als artieste die stijl, talent en persoonlijkheid weet te verenigen.

( Tekst S. J. van www.westnieuws.be )

www.westnieuws.be
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.