Torhout : het nieuwe logo van Campus Eureka: de kracht van ‘samen’

Vorig jaar ontwikkelde scholencampus Eureka een nieuwe visie. De ‘campus als geheel’-visie, het accent op innovatie, leeromgevingen waar coaches leerlingen begeleiden in een vak- en klasdoorbrekend speelveld… ze leiden tot krachtig en succesvol leren.  Nu krijgt deze vernieuwing ook een fris gezicht, met een nieuw logo.

Campus Eureka van scholengroep !mpact bestaat uit een afdeling basis- en secundair onderwijs. Samen vormen ze een krachtig team dat het  ‘1 campus 1 visie’-verhaal uitdraagt.Stimulerende EUREKAmomenten

Op campus Eureka draait het rond de Eurekamomenten van de leerlingen.
Deze zijn voor elk individu verschillend. Van kleuters tot tieners en jongvolwassenen, iedereen wordt uitgedaagd en ondersteund om zich verder te ontplooien. Zo bereikt elke leerling zijn Eurekamoment.
Ilse Coucke, directeur secundair onderwijs Eureka: ‘Leerlingen ontdekken bij ons hun eigen interesses en talenten. We stimuleren hen om hier met goesting te zijn want leren levert zoveel meer op als leerlingen goed in hun vel naar school komen. Dat betekent dat we hedendaags innovatief onderwijs omarmen – zelfsturend leren, flexibele leeromgevingen, inzetten van coaches… – maar ook de sterktes van traditioneel onderwijs behouden. Net zoals we bij het opvolgen van de onderwijskwaliteit de vinger aan de pols houden, passen we dit nu ook toe op onze look en feel.’

EUREKA! Het nieuwe logo is er!

Bij de Eureka-visie past dus een hedendaags logo. Dat geeft uitdrukking aan alles waar Eureka voor staat: helpen ontdekken, interesse wekken, laten ontplooien, samenwerken…
Door samen als één campus naar buiten te treden, wint de visie aan kracht. De baseline van Eureka luidt dan ook ‘krachtig leren’.
Déborah Schotte, directeur basisschool Eureka: ‘Krachtig leren doen we op onze school door vele verschillende bouwstenen samen te brengen voor elk van onze leerlingen. Deze diversiteit die wij gebruiken om leerlingen met goesting te laten leren en zich te ontwikkelen, vind je terug in ons nieuwe, frisse logo. Ook de eigenheid die ons logo uitstraalt, geeft onze identiteit weer. Elke leerling kan hier zichzelf zijn en het beste uit zichzelf halen. Al deze aspecten komen dan ook aan bod in onze nieuwe stijl.’