Lichtervelde zorgt voor elkaar

Lichtervelde leeft – thuis in zijn kot – maar Lichtervelde zorgt des te meer

Rond de periode van Pasen, nu de lente volop zichtbaar en voelbaar wordt, is het ook tijd om de vlaggen weer in het straatbeeld te brengen. Deze keer kiezen we niet voor onze eigen vlaggen maar voor vlaggen die iedereen een hart onder de riem steken in deze moeilijke periode. We willen tonen dat we iedereen graag zien.

Mensen van de zorg, mantelzorgers, mensen die verder werken, de mensen in de stationsbuurt en op vele andere plaatsen die op een veilige manier klappen, mensen die op de stoep tekenen, mensen die thuis fitnessen, mensen die – al dan niet alleen – in hun kot blijven, mensen die geduld uitoefenen, mensen die respect voor elkaar hebben,…

Die vlaggen hangen er voor elke Lichterveldenaar maar ook voor al diegenen van buiten onze gemeente die op de één of andere manier “zorg dragen voor …” Mooie gebaren in deze moeilijke tijd fleuren de mensen en onze gemeente op. Ze geven onze gemeente een warme menselijke uitstraling.