Het nieuwe schooljaar van GO! Basisschool De Valke Lichtervelde

Dinsdag 1 september komt snel dichterbij. Wij kijken alvast uit naar een veilig, gezond, fantastisch tof en kleurrijk schooljaar! We zijn erg blij dat we weer kunnen starten en dat al onze leerlingen terug naar school mogen komen. Het draaiboek van de overheid maakten we al schoolspecifiek, we deden al risicoanalyses, klassen werden al klaargezet, materiaal verder verdeeld… We zijn er klaar voor! Dit schooljaar werken we rond kleuren. Die koppelen we aan onze superhelden. We hebben 9 superhelden en die staan elk voor een talent. Elk kind heeft talent en dat moeten we in de verf zetten!Elke maand zullen we werken rond 1 kleur. Dit filmpje op onze facebookpagina maakten we alvast als trigger: https://www.facebook.com/bsdevalke/videos/332866101189348Op de eerste schooldag nodigen we onze leerlingen uit om kleurrijk naar school te komen. Allemaal verschillende kleuren, hun lievelingskleur,… Het mag allemaal! Wij gaan voor een gezond, kleurrijk, “feelgood” schooljaar!